Taxi Bratislava cenník

Poskytujeme kvalitné taxi služby v Bratislave a okolí. Zaujíma vás, aká je cena za taxi v Bratislave? Náš cenník pozostáva zo základnej nástupnej sadzby, prípadného čakania a sumy jazdného za prejdený kilometer. Minimálne jazdné na jednu jazdu našim taxi v Bratislave a okolí je 10€. V našom cenníku nájdete aj príplatky za objednávku na presný čas, batožinu, zviera, či iné. V prípade otázok nás kontaktujte na naše stránke Taxi Bratislava kontakt

Cenník jazdného:

Nástupné
3€ / 8€*
3€ / 8€*
Jazdné
1,5 €/km
1,5 €/km
Čakanie
0,5 €/min
0,5 €/min
Minimálne jazdné
10€ / 20€*
10€ / 20€*

*Na požiadanie viacmiestne vozidlo pri preprave od 5 osôb a viac.

Cenník prepravy na letisko:

Letisko Bratislava
od 20€
od 20€
Letisko Schwechat
od 65€
od 65€
Letisko Budapešť
od 230€
od 230€
Letisko Praha
od 350€
od 350€

Príplatky:

časovaná objednávka
2€
2€
nočný príplatok (22.00 - 06.00)
2€
2€
nadrozmerná batožina
3€
3€
zviera
3€
3€
drink taxi 20€ + dvojnásobok jazdného
20€ + dvojnásobok jazdného
Dlhé trasy vrámci EU alebo rôzne spoločenské akcie
cena dohodou
cena dohodou

Zaujíma vás cena taxi v Bratislave, resp. cenník taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. S poskytovaním taxi služieb máme dlhoročné skúsenosti. Svoju prácu berieme skutočne vážne a preto vždy robíme všetko pre to, aby boli naši zákazníci spokojní. Prezrite si aj vy náš cenník taxislužby v Bratislave, resp. cenník taxi v Bratislave a presvedčte sa o tom, že naše ceny sú naozaj férové.

Uvedomujeme si, aké ťažké je nájsť spoľahlivú taxislužbu, ktorá sa nesnaží vytiahnuť zo svojho zákazníka peniaze. U nás vás však žiadne nepríjemné prekvapenie v podobe vysokej ceny nečaká. Naša cena taxi v Bratislave, resp. cenník taxislužby v Bratislave je pevne stanovený a tak si viete jednoducho urobiť výpočet ceny taxi ešte pred samotnou jazdou. V našom cenníku je uvedená cena taxi za km, vďaka ktorej budete mať predstavu o tom, koľko za svoju jazdu zaplatíte.

Máje záujem o spoľahlivú a dochvíľnu taxislužbu? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať a zistite viac informácií o cenách taxi v Bratislave. Presvedčte sa o tom, že naša cena taxi v Bratislave je bezkonkurečná.

Zdieľať stránku