Taxi Bratislava kontakt

TELEFÓN

+421 903 106 943

EMAIL

info@taxi-bratislava-city.sk

ADRESA

Taxi Bratislava City
Pribinova 8
811 08 Bratislava

Časovaná objednávka

Vieme zabezpečiť taxi aj na presný čas, ktorý si viete objednať telefonicky, alebo vyplnením formulára.

Hľadáte spoľahlivý kontakt na taxi v Bratislave, no neviete sa medzi toľkými ponukami zorientovať? Už viac nemusíte hľadať! My ponúkame profesionálnu taxislužbu, ktorá vás vždy spoľahlivo dopraví presne tam, kam práve potrebujete.

Máte dosť nespoľahlivých taxislužieb, ktoré večne meškajú a navyše za jazdu zaplatíte viac, ako ste si mysleli? My vám ponúkame kontakt na taxi v Bratislave, s ktorým si môžete byť istý, že sa do cieľa dostanete načas. Jednoducho stačí vytočiť kontakt na taxi v Bratislave, dohodnúť si čas a miesto vyzdvihnutia a o nič viac sa nemusíte starať.

Využite aj vy našu taxislužbu a nechajte sa komfortne odviezť. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás mimoriadne dôležitá a preto vždy dbáme na ich pohodlie počas jazdy. Ku každému zákazníkov pristupujeme férovo a cena jazdy je vždy dohodnutá dopredu. Ponúkame vám kontakt na taxi v Bratislave, vďaka ktorému sa prepravíte kedykoľvek budete potrebovať. Využite naše služby nonstop nielen počas pracovných dní, ale aj víkendov. Bude nám potešením.

Fakturačné údaje:

  • Gamid s. r. o.
  • Beniakova 3086/3
  • 841 05 Bratislava
  • IČO – 52246230
  • DIČ – 2120993754

 

Zdieľať stránku