⁠Taxi Dunakiliti

⁠Taxi Dunakiliti 📞 0903 106 943

Taxi Dunakiliti je jedinečná taxislužba, ktorá svoje pole pôsobnosti rozšírila na cezhraničné prevozy jednotlivcov i skupín v rámci maďarsko-slovenských transferov, či už na letiská, do hlavného mesta Slovenska či jeho okolitých častí a obcí. Pre našu taxislužbu nie sú štátne hranice limitom, a preto sme tu, aby sme Vám poskytli prvotriedny odvoz, bez ohľadu na miesto, kde sa práve nachádzate.

S našimi skúsenými a profesionálnymi vodičmi Vám garantujeme nielen bezpečnú, ale aj komfortnú cestu. V Taxi Dunakiliti veľmi dobre vieme, že doprava je viac než len presun z bodu A do bodu B. S naším moderným vozovým parkom a starostlivým prístupom sa snažíme zabezpečiť, aby každá vaša cesta bola pohodlná a bezstarostná.

⁠Taxi Dunakiliti City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Dunakiliti
Bezpečná cezhraničná taxislužba

Rozšírenie našich služieb do maďarských obcí s výrazným podielom slovenského obyvateľstva je pre nás logickým krokom. Priniesť spoľahlivé taxi-spojenie medzi oboma krajinami je naším splneným cieľom. V maximálnej možnej miere sa prispôsobíme Vašim požiadavkám, aby ste si komfortnú a bezpečnú cestu vychutnali spoločne s nami. Volajte Taxi Dunakiliti vždy, keď potrebujete niekam odviezť.

Zdieľať stránku