⁠Taxi Kvetoslavov

⁠Taxi Kvetoslavov 📞 0903 106 943

Srdečne Vás vítame na stránke Taxi Kvetoslavov. Sme Vašim dlhoročným a absolútne spoľahlivým partnerom v oblasti prepravy jednotlivcov i skupín v rámci celého Bratislavského kraja. S našimi bohatými skúsenosťami a oddanosťou kvalitnému servisu sme si získali dôveru našich zákazníkov a stali sa nefalšovaným synonymom spoľahlivej prepravy osôb.

Ak si ceníte práve spoľahlivosť dodržania termínu, komfort a čistotu vozidla, komunikáciu na úrovni a korektnú cenovú politiku, potom je Taxi Kvetoslavov Vašou správnou voľbou. Naša dlhoročná prítomnosť na trhu a výborné recenzie zákazníkov z nás robí oprávnene odborníkov v oblasti taxislužieb. Vždy pripravení šoféri sú dobre oboznámení s lokálnymi trasami a bezpečne a rýchlo Vás dostanú na miesto určenia.

⁠Taxi Kvetoslavov City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

⁠Taxi Kvetoslavov
Bezpečnosť - plynulosť – dochvíľnosť

Či potrebujete taxík v skorých ranných hodinách alebo neskoro v noci, sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vaša bezpečnosť a pohodlie sú vždy na prvom mieste. Zodpovedne servisované vozidlá pripravené na komfortnú jazdu Vám poskytujú bezpečnosť na cestách a dodržanie času, v ktorom potrebujete byť na stretnutí, či na letisku. Volajte Taxi Kvetoslavov – Vašu prvú voľbu medzi taxislužbami.

Zdieľať stránku