⁠Taxi Borinka

Taxi Borinka 📞 0903 106 943

Taxi Borinka je Vaša najspoľahlivejšia a skutočne vysoko hodnotená taxislužba s korektnou cenovou politikou. Ak ste obyvateľom Borinky alebo sa len potrebujete dostať do alebo z obce Borinka, zavolajte nám. V tomto svete je stále vzácnejšie nájsť toho pravého a spoľahlivého prepravcu, ktorý Vás dovezie na miesto určenia bezpečne, spoľahlivo a za férovú cenu. Preto patrí Taxi Borinka k tým najlepším poskytovateľom transferov v rámci hlavného mesta i jeho širokého okolia.

Zavolajte nám a staneme sa Vašou prvou voľbou. Naša taxislužba si získala povesť spoľahlivého transferu aj v lokalite Borinka. A spoľahlivosť je našou hlavnou prioritou. Naši skúsení vodiči sú vyškolení a s potrebnou praxou, ktorá slúži plne Vašej bezpečnosti a maximálnemu komfortu. Nezáleží na tom, či potrebujete rýchlu prepravu do práce alebo bezstarostný presun do nákupného centra, môžete sa spoľahnúť na to, že Taxi Borinka Vás dovezie tam, kde potrebujete byť načas.

⁠Taxi Borinka City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Borinka
Bezpečnosť - spoľahlivosť - kvalita

Sme veľmi hrdí na to, že naši klienti nám vyjadrujú svoju dôveru prostredníctvom tých najlepších hodnotení. Aj Vaša spokojnosť bude pre nás tou najväčšou odmenou a silnou motiváciou na zlepšovanie našich služieb. Veríme, že férové ceny sú kľúčom k dlhodobým vzťahom s našimi zákazníkmi, a preto sme sa zaviazali k transparentnosti a korektnosti.

Zdieľať stránku