⁠Taxi Čierna voda

⁠Taxi Čierna voda 📞 0903 106 943

Aj pre obyvateľov Čiernej vody sú naše služby k dispozícii s komplexnou ponukou Taxi Čierna Voda. Preprava jednotlivcov, či skupín vďaka viacmiestnym vozidlám, transfery na letisko, či vyzdvihnutie z rodinnej párty. Taxislužba Čierna Voda je pripravená splniť tie najvyššie požiadavky, ktoré ako zákazník kladiete na tú najlepšiu taxislužbu v okolí. Bezpečná a spoľahlivá jazda je našou prioritou, preto Vás privezieme všade nielen načas, ale i s úsmevom na tvári.

Naši taxikári vedia, čo sa patrí. S nami sa ocitnete v maximálnom pohodlí a v dobrej spoločnosti. Vieme, čo znamená kvalita a dobré meno v týchto časoch, preto naše služby využívajú často aj mamičky s deťmi, starší občania na prevozy do nemocnice alebo ľudia, ktorí sa ocitnú v situácii, kedy sa potrebujú skutočne rýchlo dostať na konkrétne miesto

⁠Taxi Čierna voda City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Čierna voda
Komfortné a bezpečné cestovanie

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, nerobíme kompromisy v žiadnej oblasti a kvalitu služieb stále zvyšujeme. Vždy sa snažíme poskytnúť tú najlepšiu službu, po najlepšej trase a za skutočne férové ceny. Ak si zvolíte Taxi Čierna Voda, sme presvedčení, že aj Vy budete patriť medzi našich spokojných, a zároveň stálych zákazníkov. Tešíme sa na prvú i každú ďalšiu jazdu s Vami.

Zdieľať stránku