Taxi Čunovo

Taxi Čunovo 📞 0903 106 943

Vitajte v Taxi Čunovo, u Vášho spoľahlivého partnera pre pohodlnú a bezpečnú dopravu v Bratislavskom kraji. Sme tu pre Vás a máme jediný cieľ – poskytnúť aj Vám tie najlepšie prvotriedne služby spojené s maximálnym komfortom a vysokým ohľadom na bezpečnosť celej premávky. Naši skúsení odborne vyškolení vodiči sú veľkými profesionálmi. Znalí každého kúta Bratislavského kraja zabezpečujú veľmi efektívnu dopravu v rámci hlavného mesta i do susedných štátov.

S nami sa dostanete do cieľa rýchlo, pohodlne a bez zbytočných komplikácií. Optimalizácia trasy a šetrenie Vášho drahocenného času sú veľkou pridanou hodnotou Taxi Čunovo. Využite aj Vy náš vozový park vybavený modernými vozidlami v top technickom stave, ktoré zabezpečujú vysoký štandard pohodlia našich cestujúcich.

Taxi Čunovo City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Čunovo
Komfort a bezpečie na prvom mieste

Bezpečnosť našich zákazníkov je pre nás absolútnou prioritou. Naši vodiči sú podrobne vyškolení v bezpečnej a defenzívnej jazde, aby sme zabezpečili Váš pokoj a pohodlie počas celej cesty. Taxi Čunovo je už dlhé roky kvalitnou taxislužbou s férovými cenami a komplexnými transfermi, s ktorými prídete vždy a všade načas. Ak sa chcete spoľahnúť na tú najlepšiu taxislužbu vo Vašom okolí, zvoľte si nás.

Zdieľať stránku