Taxi Kalinkovo

Taxi Kalinkovo 📞 0903 106 943

Taxi Kalinkovo k Vašim službám. Jedinečná taxislužba známa kvalitou svojich služieb a širokým výberom prepravy dostane aj Vás. Ak ste sa večer zabudli na párty v Kalinkove alebo sa na jednu do Kalinkova práve chystáte, volajte taxislužbu, ktorá sa vo svojej oblasti vyzná. Tá najrýchlejšia trasa a maximálne pohodlie Vám zabezpečí vždy Taxi Kalinkovo. Naše výborné referencie hovoria za všetko.

Venujeme sa nielen preprave jednotlivcov či dvojíc, ale k dispozícii máme vozový park určený aj pre skupinovú prepravu v rámci Bratislavského kraja či za jeho hranicami. Cesta na letisko, do hlavného mesta, do susedných štátov či k babke na Záhorie, s nami ste všade načas a ešte aj v dobrej spoločnosti. Naši vodiči sú slušní a ochotní pomôcť pri nástupe a výstupe i starším osobám.

Taxi Kalinkovo City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Kalinkovo
Maximálny komfort a bezpečie

Ak by si zvolil Žitný ostrov svoju top taxislužbu, bolo by to Taxi Kalinkovo. Naša spoločnosť Taxi City Bratislava realizuje dopravu osôb už dlhé roky, vždy bezpečne a plynule. Reprezentatívne vozidlá, profesionáli za volantom a komfort cestovania presvedčia aj Vás. Tešíme sa na Vašu najbližšiu jazdu s nami. Sme Vám plne k dispozícii.

Zdieľať stránku