Taxi Lamač

Taxi Lamač 📞 0903 106 943

Taxi Lamač je Váš spoľahlivý partner pre transfery štandardným i viacmiestnym vozidlom s dlhoročnou praxou a tými najlepšími hodnoteniami. Taxi Lamač sa s hrdosťou venuje poskytovaniu spoľahlivých taxislužieb v bratislavskej časti Lamač a s pevne kladeným dôrazom na komfort a prepravu práve z lokalít so zástavbou rodinných domov, sa stala naša spoločnosť preferovanou taxislužbou pre miestnych obyvateľov.

Naši skúsení vodiči poznajú skutočne každý kúsok Lamača a jeho okolia a aj preto je doprava s nami efektívna a časovo presná. Poskytujeme spoľahlivý prevoz nielen v rámci taxislužby Lamač, ale aj v ostatných častiach Bratislavy a do okolitých obcí. Naše viacmiestne vozidlá sú ideálnym riešením pre skupiny ľudí alebo rodiny s deťmi, ktoré potrebujú pohodlný a bezstarostný presun viacerých členov. Naši klienti si cenia spoľahlivosť taxi Lamač, rovnako ako našu ochotu a prispôsobivosť v rámci ich špecifických potrieb.

Taxi Lamač City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Lamač
Bezpečne - spoľahlivo – vždy načas

Ak hľadáte spoľahlivú taxislužbu s férovými cenami a vynikajúcimi hodnoteniami, neváhajte kontaktovať Taxi Lamač. Spoľahlivá doprava, bezproblémové príjazdy načas a maximálny komfort prepravy, toto všetko získate s našou taxislužbou. Sme vďační našim klientom za ich dôveru a tešíme sa na to, že môžeme poskytovať ten najlepší zážitok z jazdy aj pre Vás každý deň.

Zdieľať stránku