⁠Taxi Lozorno

Taxi Lozorno 📞 0903 106 943

Taxi Lozorno patrí medzi top poskytovateľov služieb v oblasti prepravy v Lozorne i celom Bratislavskom kraji. Záleží Vám na transparentnosti podmienok a korektnom prístupe voči zákazníkom? Potom ste u nás na správnej adrese, pretože Taxi Lozorno si stojí za svojím dobrým menom a prepraví Vás vždy bezpečne a v maximálnom komforte do Vami zvolenej cieľovej destinácie. Uložte si naše číslo do rýchlej voľby, pretože už prvá jazda s nami Vás presvedčí.

Naše vozidlá sú vždy čisté, naši taxikári sú ľudsky i komunikačne na úrovni a cenová politika férová a bez skrytých poplatkov. Preverte si kvalitu našich služieb osobne. Pri preprave do hlavného mesta, na letisko či skupinový transfer celej rodiny na nákupy, sme vybavení pre každý prípad. Tešíme sa na Vás v každý deň týždňa.

⁠Taxi Lozorno City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Lozorno
Bezpečne, plynulo a načas

Sme pripravení denne na Váš telefonát. Volajte nám kedykoľvek a z ktoréhokoľvek miesta a my Vás operatívne vyzdvihneme a bezpečne dopravíme do Vašej cieľovej stanice. Zvoľte si Taxi Lozorno, pretože kvalitná, spoľahlivá a férová taxislužba nie je v tejto dobe samozrejmosťou. Tešíme sa na Vašu prvú i všetky ďalšie cesty s nami. Taxi Lozorno City Bratislava – firma na úrovni.

Zdieľať stránku