Taxi Malacky

Taxi Malacky 📞 0903 106 943

Potrebujete sa rýchlo a pohodlne dostať z miesta na miesto? V tom prípade ste na správnom mieste. Naše taxi Malacky vás vždy rýchlo a lacno dopraví presne tam, kam budete v Bratislave potrebovať. My máme s poskytovaním taxislužieb bohaté skúsenosti a preto je naše taxi v Malackách vždy pripravené bezpečne vás odviezť do vášho cieľa.

Nájsť bezpečnú a cenovo prijateľnú taxislužbu je niekedy poriadna výzva. Ak sa zákazník stretne s neochotou vodiča, príliš nebezpečnou jazdou či neprimerane vysokou cenou, pravdepodobne už služby takejto taxislužby nevyužije. Spolu s našim taxi Malacky vám nič podobné nehrozí. So svojimi zákazníkmi vždy jednáme férovo a preto sú ceny jasne stanovené v našom pevnom cenníku.

Taxi Malacky City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Malacky
Spoľahlivo - bezpečne - výhodne

Máte aj vy záujem o skutočne spoľahlivé taxi v Malackách? V tom prípade sa na nás neváhajte obrátiť. Naša taxislužba je vám k dispozícii nielen počas pracovného týždňa, ale aj počas víkendov či sviatkov. Naše taxi Malacky vás vždy s radosťou odvezie od cieľa vašej cesty. Online objednávka na presný čas.

Zdieľať stránku