Taxi Marianka

Taxi Marianka 📞 0903 106 943

Cestujete z tohto známeho kúta Slovenska na obchodnú schôdzku, nákupy alebo letisko? Taxi Marianka Vám poskytne spoľahlivú a komfortnú prepravu jednotlivcov i celej skupiny. Náš vozový park je vybavený štandardným i viacmiestnym vozovým parkom pre pohodlné a komfortné cestovanie v rámci Bratislavského kraja i za hranice nášho štátu. Moderné vozidlá, skúsení taxikári a stovky výborných recenzií robia Taxi Marianka už dlhé roky dobré meno.  

Sme hrdí na našu kvalitu služieb a skutočne ľudský prístup voči malým i veľkým, voči dámam i starším ľuďom. S Taxi Marianka si môžete byť istí, že Vás nečakajú žiadne skryté poplatky. Vždy transparentné ceny a maximálny ohľad kladený na Vašu spokojnosť a bezpečnosť. Uložte si telefónne číslo Taxi Marianka do svojej rýchlej voľby. Len preventívne, nech máte tú najlepšiu taxislužbu vždy poruke.

⁠Taxi Marianka City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Marianka
Bezpečne, plynule a dochvíľne

Kontaktujte nás a presvedčte sa. S nami objavíte spoľahlivú taxislužbu s tradíciou a za férové ceny. Budeme Vašim partnerom na cestách a Vy si môžete užívať bezstarostné a príjemné presuny s Taxi Marianka. Pri každej ceste s Taxislužbou Marianka očakávajte spoľahlivý a príjemný zážitok z cestovania. Bez ohľadu na to, či potrebujete taxík na cestu do práce, na letisko alebo na nočný výlet do mesta, Taxi Marianka Vám poskytne vždy prvotriedne služby.

Zdieľať stránku