⁠Taxi Nová Dedinka

⁠Taxi Nová Dedinka 📞 0903 106 943

Maximálne spoľahlivé a promptné taxi Nová Dedinka. Pre obyvateľov Novej Dedinky sme prvá voľba. Sme tu, aby sme Vám poskytli špičkovú prepravu s dôrazom na profesionálnosť a bezpečnosť. Vždy načas a k dispozícii je naším mottom. Pre našich zákazníkov robíme absolútne maximum, aby bola ich spokojnosť zaručená. Bez ohľadu na to, či ide o ranný let na letisko, návštevu nákupného centra alebo nočný výlet po meste, môžete sa na nás spoľahnúť, že Vás tam dostaneme rýchlo a bezpečne.

Vaša pohoda je pre nás dôležitá. Naše vozidlá sú technicky v top stave a udržiavané v maximálnej čistote, aby bola Vaša cesta príjemná a bezstarostná. Užite si pohodlnú jazdu v našich moderných vozidlách, my sa postaráme o všetko ostatné. S pozitívnym prístupom a úsmevom Vás prepravíme  všade tam, kde byť potrebujete.

⁠Taxi Nová Dedinka City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

⁠Taxi Nová Dedinka
Vaša spoľahlivá voľba

Náš tím vodičov je skúsený, profesionálny a vždy ochotný poskytnúť prvotriedne služby, dbať na Vašu bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky. Práve Vaša bezpečnosť je našou najvyššou prioritou. Dodržiavame všetky bezpečnostné predpisy, a zároveň jazdíme veľmi efektívne, pretože vodiči Taxi Nová Dedinka  sa vo svojej oblasti vyznajú. Jazdite s najlepšími – volajte taxislužbu Nová Dedinka.

Zdieľať stránku