Taxi Nové mesto

Taxi Nové mesto 📞 0903 106 943

Máte záujem o cenovo výhodné a spoľahlivé taxi v Novom meste? Už viac nehľadajte! Z tejto mestskej časti Bratislavy vás naše taxi vždy bezpečne dopraví tam, kam potrebujete.

Zabudnite na študovanie cestovných poriadkov a plánovanie prestupov. Naše taxi v Novom meste v Bratislave vás bezpečne odvezie do cieľa. Stačí, ak nám zavoláte, alebo napíšete a dohodnete si miesto a čas vyzdvihnutia. O viac sa starať nemusíte. Absolútnou prioritou je pre nás spokojnosť našich zákazníkom, a preto sa u nás stretnete s maximálnou ochotou našich taxikárov a férovými cenami. U nás totiž vždy dopredu viete, koľko za jazdu zaplatíte.

Taxi Nové mesto City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Nové mesto
Spoľahlivo - bezpečne - výhodne

Máte aj vy záujem o skutočne spoľahlivé taxi v Novom meste? V tom prípade sa na nás neváhajte obrátiť. Naša taxislužba je vám k dispozícii nielen počas pracovného týždňa, ale aj počas víkendov či sviatkov. Naše taxi Nové mesto vás vždy s radosťou odvezie od cieľa vašej cesty. Online objednávka na presný čas.

Zdieľať stránku