Taxi Nový Život

Taxi Nový Život 📞 0903 106 943

Vitajte na našej stránke Taxislužby Nový Život. Rozhodli sme sa zmeniť Váš pohľad na cestovanie. Taxi Nový Život nastavilo svoje ciele v poskytovaní prepravy osôb a skupín na skutočne vysokú úroveň. S nami získate hneď niekoľko výhod. Medzi inými aj služby tej najvyššej kvality v oblasti dopravy s nespochybniteľnou spoľahlivosťou. U nás je spoľahlivosť nielen slovom, ale aj záväzkom do budúcnosti.

Každý kilometer s nami na ceste bude komfortným zážitkom, nech sa potrebujete dostať kamkoľvek. Neobmedzujeme sa len na Bratislavský kraj, ale dovezieme Vás i za hranice našej republiky. Naše moderné vozidlá sú nonstop udržiavané v top technickom stave, aby Vám umožnili skutočne pohodlnú a bezpečnú jazdu. Kvalitné služby sú našim poslaním a naše dobré meno Vám dáva záruku, že Taxi Nový Život je tou správnou voľbou.

Taxi Nový Život City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Nový Život
Komfortné a bezpečné transfery

Či cestujete výnimočne alebo pravidelne a hľadáte prepravcu, ktorý Vás vždy a všade dopraví bezpečne a načas, Taxi Nový Život Vám je práve teraz k dispozícii. Od tohto momentu sa nemusíte obávať, že zmeškáte let alebo prídete na stretnutie neskoro. Spoľahnite sa na našu taxislužbu a my Vám zaručíme, že sa staneme i pre Vás voľbou číslo jedna.

Zdieľať stránku