Taxi Rajka

Taxi Rajka 📞 0903 106 943

S Taxi Rajka cestujete bezstarostne a bezpečne každý deň v týždni. Business odvoz na stretnutie, či transfery skupiny vo viacmiestnom taxíku, to všetko patrí k dostupným službám z našej ponuky. Ak hľadáte istotu spoľahlivého prevozu s osobným a ľudským prístupom, práve ste našli svojho súkromného prepravcu. Naši vodiči sú nielen skúsení šoféri, ale aj spoločenskí ľudia, ktorí Vám spríjemnia celý čas počas Vašej jazdy.

Ak hľadáte spoľahlivého osobného prepravcu v Rajke, neváhajte kontaktovať Taxi Rajka. Naša dlhoročná skúsenosť a prvotriedna starostlivosť o našich klientov nás robia jedinečnými v oblasti taxislužieb Rajka a širokého okolia. Sme Taxi City, ktoré pozná svoju oblasť a dopraví Vás rýchlo a bezpečne všade tam, kde si prajete byť načas.

Taxi Rajka City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Rajka
Bezpečne - plynulo – načas

Aj do Vašej obce sa dostaneme rýchlo pripravení k Vášmu odvozu. Taxi Rajka operuje v celej oblasti hlavného mesta a vo všetkých okrajových častiach. Takže ak potrebujete odvoz na letisko alebo do iného mesta na Slovensku či za hranicami, volajte naše telefónne číslo a naši vodiči Vám operatívne pristavia vozidlo v tom správnom čase. Naša taxislužba Vám je k dispozícii.

Zdieľať stránku