Taxi Rusovce

Taxi Rusovce 📞 0903 106 943

Taxi Rusovce je jedinečná taxislužba, ktorá si získala vynikajúce meno v celej oblasti Bratislavského kraja. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a stabilnému tímu profesionálnych a spoľahlivých vodičov, vybavená moderným vozovým parkom, ponúka nekompromisnú kvalitu dopravy pre jednotlivcov aj skupiny. Bez ohľadu na cieľovú destináciu, Taxi Rusovce plní svoj cieľ v poskytovaní komfortnej a bezpečnej preprave.

Svojim zákazníkom poskytujeme spoľahlivosť a promptnú reakciu na Vaše dopyty. Vďaka flexibilite a orientácii na individuálne potreby klientov sme sa stali preferovanou voľbou pre tých, ktorí očakávajú kvalitatívne hodnotný prístup po profesionálnej i ľudskej stránke. Taxi Rusovce jazdí nielen v rámci tejto destinácie, ale odvezieme Vás i za hranice štátu.

Taxi Rusovce City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Rusovce
Bezpečná a spoľahlivá top taxislužba

Taxi Rusovce je synonymom pre spoľahlivosť, profesionálny prístup a bezpečnú taxislužbu. Svojou schopnosťou zabezpečiť dopravu do akéhokoľvek cieľa a bez obmedzení si držíme pevné postavenie medzi dopravnými službami Bratislavského kraja. V našej ponuke nájdete individuálnu prepravu, firemný letiskový transfer alebo skupinové viacmiestne vozidlá. Taxi Rusovce poskytuje optimálne dopravné riešenie s dôrazom na pohodlie a spokojnosť zákazníka.

Zdieľať stránku