Taxi Vrakuňa

Taxi Vrakuňa 📞 0903 106 943

Sme hrdí na to, že naša taxislužba Vrakuňa je nielen spôsobom prepravy pre obyvateľov tejto miestnej časti, ale aj spoľahlivým partnerom pre Vaše plánovanie celotýždňového programu. Taxi Vrakuňa s dlhoročnou praxou a prvotriednymi recenziami zabezpečuje prepravu v rámci hlavného mesta, ale i za hranicami Slovenska, presne podľa Vašej potreby. Taxi Vrakuňa Vám je k dispozícii každý deň, vždy pripravené splniť Vaše zadanie.

S nami získavate spoľahlivosť, vždy korektné jednanie a férové ceny, výber z klasických i viacmiestnych vozidiel určených pre skupiny a komunikáciu na najvyššej úrovni. Stovky našich skvelých hodnotení Vám uľahčia rozhodnúť sa pre naše služby.  Cestovanie z Vrakune nebolo nikdy jednoduchšie a príjemnejšie. Sme pripravení Vám poskytnúť skvelý zážitok z jazdy.

Taxi Vrakuňa City - taxislužba - transfer na letiska - viacmiestne taxi - drink taxi
Viacmiestne Taxi Bratislava City

Viacmiestne taxi Bratislava

Hľadáte viacmiestne taxi v Bratislave? V tom prípade ste na správnej adrese. Ponúkame vám viacmiestne taxi v celej Bratislave, ktoré vás vždy bezpečne dovezie tam, kam budete chcieť. Dbáme na to, aby boli naše taxislužby na profesionálnej úrovni, preto sú dochvíľnosť, komfort a čistota u nás absolútnou samozrejmosťou.
Viac informácií
Drinka Taxi Bratislava City - Nonstop a za výhodnú cenu

Drink taxi

Prišli ste na stretnutie či oslavu vlastným autom a alkohol vám neplánovane „skrížil cestu“? Drink taxi je bezpečným riešením celej situácie. Pri objednávke drink taxi prídu po vás dvaja šoféri, aby mohol jeden šofér odviezť vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Táto výhodná taxi služba je pre vás dostupná v rámci celej republiky i okolitých krajín. Drink taxi Vám je k dispozícii 24 hodín denne.
Viac informácií
Letiskový transfer - Taxi Bratislava City

Letiskový transfer

Máte naplánovaný let a potrebujete byť včas na letisku? Prípadne cestujete domov a prajete si mať pristavené taxi na presný čas? Letiskový transfer Taxi Bratislava City vás nikdy nesklame, či už odlietate alebo ste práve pristáli na ktoromkoľvek letisku. Transfery poskytujeme pre spojenia Bratislava - Schwechat, Brno, Budapešť, Praha, Krakow, či Mníchov. Ostatné letiská po dohode.
Viac informácií

Taxi Vrakuňa
Bezpečnosť - spoľahlivosť - kvalita

Garantujeme, že s Taxi Vrakuňa dorazíte na miesto určenia v presnom čase. Sme taxislužba, ktorá sa od svojho vzniku vyznačuje presnosťou a dodržiavaním Vami určených termínov. Na nás nečakáte, my si počkáme na Vás. Maximálne pohodlie a flexibilita sú naším druhým a tretím menom. Potrebujete odvoz ešte dnes? Taxi Vrakuňa čaká na Vaše skoré zavolanie.

Zdieľať stránku